Villa Tadilatı

Villa Tadilatı

Villa tadilatı ve dekorasyon işleri müşterinin isteği doğrultusunda maliyeti ve süresi değişmektedir. Villa tadilat ve dekorasyon uygulamaları genellikle villa yeni alındığı zaman, herhangi bir yerinde sorun olduğu zaman ya da önceki durumundan tamamen köklü bir değişime girmektedir. Ev içerisindeki mobilya, kapı, pencere, perde, halı vb. bütün tefriş ve malzemeler birbiri ile uyumlu olmalı ya da ön plana çıkarmak istediğimiz noktalara göre tasarım yapmalıyız. Bunun için profesyonel bir firmadan yardım almanız gerekmektedir.

Villa tadilatı ve dekorasyonları oldukça önemlidir. Villalar normal dairelere göre görünümleri itibariyle daha ihtişamlı ve dikkat çekici olmaları gerekmektedir.

Villanın dışında kullanılan malzeme ileriye dönük güneş ışınlarından, yağmurdan vb. doğa olaylarına göre özelliğini minimum oranda kaybeden malzemeler kullanılmalı. Villaların içerisinde bütün noktalar önemlidir. Tavan ve duvarlarında ışıklandırma çözümleri, doğal taş, duvar kâğıdı, mobilyalar her şey önemlidir. Salon ve mutfak gibi misafirlerimizin de girecekleri noktalara daha çok önem vermekteyiz çünkü kendimizi oralarda yansıta bilmekteyiz.

Günümüz villa tadilatı projelerini incelediğimizde, insanların yaşam kalitelerini, sosyal aktivitelerini, spor yapmaları için gerekli alanları, eğlenmek veya dinlenmek için düşünülmüş ortak alanları, güvenlik kaygılarınızı giderecek kamera, alarm vs. gibi önlemleri, çocuğunuzun vakit geçireceği, güvenlikli oyun alanlarını öne çıkarttıklarını gözlemleyeceksiniz.

Villayı satın alan kişinin hoşuna gitmeyecek, o kişiye göre doğru olmamış ya da evin hanımının hoşuna gitmeyen bir mutfak rengi ya da kullanışlı olmayan bir portmanto, mutfak dolabı, banyo aksesuarları, mekân ile uyumsuz olduğunu düşündüğünüz herhangi bir detay da olabilir. Konut içindeki bütün bu detayların; evi satın alan yeni sahibinin, beğenilerine, kültürüne alışkanlıklarına, göre yeniden düzenlemek, daireyi kişiye özel kılmak, bir iç mimarın çözüme kavuşturacağı ve daireyi revize edecek bir proje ve uygulama çalışmasını gerekli kılar.

Sohbeti Başlat
Yardıma ihtiyacınız mı var ?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?